Odzież i tekstylia reklamowe

Zapraszamy do zapoznania się z ogólną ofertą naszej firmy
 1. T-Shirt
  W zamówieniach detalicznych opieramy się przede wszystkim na koszulkach marki Promostars. Są to koszulki posiadajace najlepszą relację ceny do jakości. Przy zamówieniach hurtowych ustalamy z klientem najlepsze rozwiązanie. Na ogół polecamy koszulki Fruit of The Loom model Premium.
 2. Polo
  Opieramy się na koszulkach Fruit of The Loom Polo Premium. Są to bardzo dobre koszulki w szerokiej gamie kolorystycznej. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaproponować wiele innych modeli, zależnie od potrzeb.
 3. Bluzy
  W nasze ofercie dostępne są bluzy Russel Authentic. Są to wielokrotnie sprawdzone przez nas produkty renomowanego producenta. Przy zamówieniach hurtowych polecamy również bluzy Fruit of The Loom.
 4. Torby
  Proponujemy standardowe torby marki Westford Mill. Występują one w ponad 30 kolorach, z krótkim lub długim uchem. Na życzenie chętnie przedstawimy ofertę toreb z grubszego materiału, lub szytych na zamówienie.
 5. Czapki
  Zarówno czapki zimowe jak i z daszkiem są dostępne w ofercie firmy Beechfield. Używamy ich produktów od wielu lat i jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość oraz szeroki wybór.
 6. Inne
  W celu zapoznania się z całą ofertą zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu: WWW.PRINTWEAR.PL Po znalezieniu interesującego produktu należy przesłać do nas jego numer z katalogu.
Tabele rozmiarów:
Rozmiary koszulek Promostars
Rozmiary koszulek FOTL
Rozmiary bluz Russel
Rozmiary polo FOTL
Torby Westford Mill
Czapki zimowe